Den 2. – Vyřizování povolení (2015)

Ráno se osadníci vydali získávat povolení pro vlastnictví půdy, založení účtu v místní bance, stravovací povolení, stavební povolení a povolení k pobytu. Pro získání povolení museli prokázat své znalosti a dovednosti.

Pro stavební povolení museli postavit lesní dům, pro založení účtu museli prokázat schopnost počítat, pro vlastnictví prokázat odhad vzdálenosti, pro povolení k pobytu museli najít a složit španělskou větu a pro povolení ke stravování museli rozpoznat jednotlivé mexické chutě.

Během oběda se v jednotlivých obydlích objevily dopisy od Zorra s mapkami a noví osadníci se vydali hledat kouzelné fazole. Po návratu do vesnice předložili místostarostovi povolení k vlastnictví půdy a převzali svoje políčka. Ta se musela obdělat a jednotlivé oddíly do nich zasadily svoje kouzelné fazole. Do slavnostní večeře se vesničané věnovali sportovním a jiným hrám.

Na slavnostní večeři pod honosnou výzdobou se osadníci odebrali k přijímacímu rituálu, kde museli projít temným tunelem předků. Všichni prokázali svoji statečnost a na slavnostním nástupu obdrželi od starosty vesnické sombréro a znak příslušnosti k vesnici.

V době, kdy vesničané uléhali, se ve vesnici objevil Zorro, který vesničanům předal obálky s tajemnými indíciemi.

IMG_1906 IMG_1907 IMG_1908 IMG_1910 IMG_1918 IMG_1922 IMG_1925 IMG_1948 IMG_1949 IMG_1957

Příspěvek byl publikován v rubrice Kronika 2015. Můžete si uložit jeho odkaz mezi své oblíbené záložky.